Akademia ICS by ISSA Polska #5

Akademia ICS by ISSA Polska #5

Niespełna miesiąc po konferencji InfraSec Forum 2021, ISSA Polska zorganizowała spotkanie eksperckie przeprowadzane w formie panelu dyskusyjnym. Miałem przyjemność poprowadzić tą dyskusję w ramach której uczestniczyli:

  • Michał Jarski – Business Development and Sales Leadership, Tenable
  • Patryk Gęborys – Partner & Cyber Security Lead, EY
  • Paweł Charzyński – IT/OT Architect, przedstawiciel segmentu Heavy Industry
  • Przemysław Gamdzyk – CEO, organizator konferencji InfraSec Forum, Evention

Akademia ICS by ISSA gościła wybitnych ekspertów, przedstawiciela organizacji doradczej, dostawców usług&rozwiązań, przedstawiciela z ramienia przemysłu.

Dodatkowo, gościem specjalnym był organizator konferencji InfraSec Forum 2021, co naturalnie pozwoliło nawiązać bezpośrednio do konferencji, oczekiwań zarówno samego organizatora jak i uczestników tego wydarzenia. Panel dyskusyjny okazał się świetnym polem dyskusji co do wspomnianych oczekiwań, skonfrontowania potrzeb z różnych perspektyw reprezentowanych przez rozmówców.

Odbiorcy i słuchacze Panelu dyskusyjnego aktywnie zaangażowali się podczas spotkania, poruszając zagadnienia, wyrażając swoje opinie co do prowadzonej dyskusji.

Kolejne spotkania Akademii ICS

Spotkania w ramach Akademii ICS będą odbywać się co 3 środę miesiąca. Już teraz serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Akademii ICS w ISSA Polska zaplanowane na 21.04.2021!

Temat kolejnego spotkania i prelekcji merytorycznej – technologia BMS i Security. Czyli trochę o Smart Buildings

Współpraca merytoryczna

ISSA Polska pozostaje otwarta na sugestię tematów, problematyki oraz rozwiązań, które mogą zostać zgłaszane przez uczestników, słuchaczy i społeczność Akademii ICS. Tym samym zachęcam również dostawców technologicznych i rozwiązań ICS, OT-IT i Security o zgłaszanie się z proponowanymi zagadnieniami.

W tym celu prosimy o kontakt bezpośredni roland.kulanek at issa.org.pl

Akademia ICS by ISSA Polska

Akademia ICS szerzy wiedzę z zakresu Industrial Security – bezpieczeństwa systemów sterowania automatyki przemysłowej oraz infrastruktury OT. Spotkania umożliwiają zgłębianie wiedzy i wymiany doświadczeń z ekspertami, dostawcami technologii. Spotkanie w ramach Akademii ICS będą mieć również charakter praktycznych pokazów i warsztatów – przy współudziale Partnerów wspierających ISSA Polska oraz firm współpracujących przy opracowaniu treści merytorycznych.

Dodaj komentarz